Oma kodu mere veerel – Randla 6, Tallinn

2017 aasta augustis valmiv, nüüdisaegse planeeringuga hubane kortermaja asub vaid 300 meetri kaugusel mererannast ning 12-minutise sõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.
Mere ääres ootab Sind rannapromenaad, kus saab nautida päikeseloojanguid, teha turvaliselt tervisesporti või lihtsalt jalutada sõbraga. Kõik vajalik on samuti siinsamas – läheduses asuvad Stroomi kaubanduskeskus ja ühistranspordi peatused ning suure Rocca al Mare ostukeskuseni viib vaid mõni kilomeeter kenasti korrastatud kergliiklusteed.

 

Ka lähedal asuvas Kopli piirkonnas on alanud arendustööd, mille käigus rajatakse üldkasutatav haljastus, korrastatakse tänavavalgustust ja liikluskorraldust. Koplis asuvale rannale on samuti plaanis rajada promenaad, spordi- ja mänguväljakud ning lemmikloomade jalutusalad. Seda kõike ikka turvalise ja peresõbraliku elukeskkonna nimel.

Vaid 300m mereni

Asjata ei öelda, et mereõhk teeb vabaks. Mõnus ja värske merebriis võib anda suurima vabadustunde ja seega uue hingamise ka Sinu elule. Suvised suplused, kaunid päikeseloojangud ja rahustav lainekohin on Randla 6 korteri ostjale juba hinnas. Või harrastad Sa wind-surf’i, kite-surf’i või mõnd muud lennukat mereala? Milles küsimus!

Sinu uue mereäärse kodu lähedalt algab ka Rocca al Mare ja Stroomi ranna vaheline valgustatud rannapromenaad, mis viib edasi kaunitele Kakumäe randadele. Nii on Sulle paljud looduskaunid kohad jalutuskäigu või rattasõidu kaugusel.

Ostuvõimalused

Kodulähedase Stroomi keskuseni on vaid 600 meetrit. Eesti üks suuremaid ja luksuslikumaid ostukohti – Rocca al Mare kaubanduskeskus asub vaid 4 km kaugusel, kus on suurepärane võimalus ühendada poeskäik mõnusa olemisega kohvikus või restoranis. Samuti on kesklinnas asuvad piiramatud võimalused vaid väikese sõidu kaugusel.

Lapsed

Lastesõbralikkust on näha juba Randla 6 õuealale rajatavast oma mänguplatsist. Aga lähikonnas on erinevaid mänguväljakuid veel ja veel. Ning mis peamine: liivakoogist mererannas pole paremat ja liivalossist kindlamat. Meri aga on siinsamas.   

Lähikonna koolidest ja lasteaedadest saad ülevaate siit.

Vaba aeg

Stroomi ranna kodune miljöö mõjub rahustavalt igaühele, kes soovib kas või hetkeks eemalduda närvilisest päevarutiinist ning leida aega iseenda ja oma perekonna jaoks. Samas pakub piirkond parimaid võimalusi puhkuseks ja mitmesuguste spordialade harrastamiseks. Uue näo ja hingamise on saanud kogu Stroomi rand ja rannamets, kus lisaks sörkjooksule ja kepikõnnile saab oma treeningutele vürtsi lisada paigaldatud trenažööridel. Siin asuvad korrastatud pargid, grillimisalad ja metsatukad ning 2,5 km pikkune valgustatud rannapromenaad – kõik see annab Sinu vaba aja veetmise ja tervisespordi võimalustele hoopis uued mõõtmed.

Lemmikloomad

Mõnus jalutuskäik koos neljajalgse sõbraga läheduses asuvates parkides ja metsatukkades teeb Sinu lemmiku õnnelikuks ja reipaks. See on teie ühine rõõm!

Rocca al Mare kaubanduskeskusest vaid pisut edasi Rannamõisa poole asub ka Põhjamaade suurim lemmikloomakeskus Pet City XL.

400 m ühistranspordini

Randla 6 eeliseks on lähedus kesklinnale, kuid siiski on siin ka väga hea bussi- ja trolliühendus –  ühistranspordi peatusteni on vaid mõne minuti pikkune jalutuskäik ehk 400 meetrit.

Vaata edasi
Eelmine